Halı saha filesi olarak yapılan file uygulamamız ister bireysel olarak sitelerde bulunan halı sahalar olsun isterse ticari olarak kullanılan halı sahalarda olsun topun oyun oynanan alanın dışına çıkmasını engellemek amacıyla tavan kapama yapılır. Ayrıca sahanın üstünün, kale arkalarının da halı saha filesi ile kaplanması çok önemlidir. Bunların kendi içinde de özelliklerinin farklı olması gerekir.

  Halı saha üzeri, kale arkası ve halı saha yan tarafları için 10x10, 15x15 ölçülerinde beyaz veya istenilen ebat ve renklerde özel üretimlerimiz mevcuttur. 

Adana Halı saha filesi satış ve montaj hizmetimiz mevcuttur.

Mersin halı saha filesi satış ve montaj hizmetimiz mevcuttur.

Adana ve çevre il,ilçelere  halı saha filesi satış ve montaj hizmetimiz mevcuttur.

Bizi arayın.

 

 

 

Satış ve montajını yaptığımız Diğer Güvenlik filesi Hizmetlerimiz;
Balkon Güvenlik Ağı, Balkon Filesi , Kedi Koruma Filesi , Çocuk Güvenlik Filesi , Halı Saha Üstü File , Asansör Boşluğu Güvenlik Ağları , Merdiven Güvenlik Ağları , İnşaat Güvenlik Ağı , Kuş Filesi Kuşkonmaz Filesi , Dış Cephe Filesi Uygulamaları , Raf Koruma Filesi * Havuz Emniyet Filesi , Güvenlik Filesi Satış ve Montajı Kurulumu , Galeri Boşluğu Filesi , Balkon Filesi , Balkon Emniyet Filesi , File Montajı , Evcil hayvan filesi, Çocuk Filesi ,Kedi Filesi Balkon Filesi , Balkon Korkuluk Filesi , Balkon Koruma Filesi , Adana Balkon Filesi, Adana Balkon Koruma Filesi,+Adana Balkon Emniyet Filesi, Güvenlik Filesi , Bina Boşluğu Filesi Şaft Boşluğu File Montajı Güvenlik Filesi Kurulumu , Okul güvenlik filesi , Okul merdiven filesi , Halı Saha Çevre Filesi , Hastane Merdiven Güvenlik Filesi  Ağı , Merdiven Güvenlik Filesi uygulaması , Gölgeleme Filesi Gölgelik File